KONST / Litografier / Färglitografi 12872034
nr 1287 2034
Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, EA-upplaga. Motivet: 16x20cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:09:36
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr